2008. június 12., csütörtök

B csoport ismét

A B csoport mai első mérkőzésén az első félidőben csak a kék mezben játszó horvátok remekeltek egy gólt juttatva a fehér mezes német ellenfél kapujába, akik több helyzetet is kihagytak. A második félidőben a németek tovább töketlenkedtek, így megkapták a második gólt is, és már csak szépítésre telt tőlük, egyenlíteni nem tudtak. Így Horvátország a B csoport biztos továbbjutója. Horvátország-Németország 2-1.

A mai második meccsen Ausztria és Lengyelország között két gól született, az első találatot a fehér mezes lengyelek szerezték az első félidőben, a piros mezben szereplő osztrák csapat, csak a második félidőben, a 75. percben kezdett el hajrázni, hogy megmentsék a meccset, így a 93. percben sikerült egyenlíteniük. Ausztria-Lengyelország 1-1.