2008. június 10., kedd

D csoport

A D csoport első meccsén nagy meglepetésként a piros mezes spanyolok csúnyán 4-1 arányban lealázták a "fehér" oroszokat, sokan nem ilyen eredményre számítottunk, de hát ilyen ez a c'est la vie.
Remélhetőleg az oroszok a hátralévő két mérkőzésen (14.-én a görögök ellen, illetve 18.-án a svédekkel szemben) tudnak majd bizonyítani.

Addig is mindenkinek jó szurkolást a pillanatokon belül kezdődő Görögország-Svédország meccshez!

A görög-svéd meccs első félidejének második percében került kiosztásra az első sárga lap, volt 1-2 szép helyzet is, de mind eredménytelen volt, aztán a második félidőben a svédek (sárga mezben) belehúztak, 3 perc eltéréssel kétszer is sikerült a görögök (fehér mez) hálójába juttatni a labdát, így Görögország-Svédország: 0-2.