2008. június 14., szombat

C csoport másodszor

Az olasz-román mérkőzés első gólja az első félidő végén született az olaszok javára, de les miatt érvénytelen lett. A második félidő elején lőtték a sárga mezes románok az első "igazi" gólt, majd kb két perc múlva a kék színű mezben játszó olaszok egyenlítették is az eredményt, mivel nem született több találat a meccs folyamán, így ez maradt a végeredmény. Olaszország-Románia 1-1.

A mai második meccs eseménydúsabbra sikerült a flamandok és franciák között, több gól is született. A gólzáport a narancssárga mezes hollandok kezdték meg, rögtön a mérkőzés elején, negyedóra sem telt el a második félidőből és máris kapuba talált a következő holland labda is. A következő gólt a kék mezes franciák jegyezték, de a hollandoknak a meccs végéig sikerült még kétszer a hálóba juttatniuk a labdát, így a mérkőzés végeredménye Hollandia-Franciaország 4-1.